Інтерфакс-Україна
08:20 05.11.2018

В Івано-Франківській області легковий автомобіль в'їхав у вантажівку, загинули дві людини

1 хв читати

В Івано-Франківській області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю легкового автомобіля та вантажівки загинули дві людини, повідомила прес-служба Національної поліції області.

"ДТП сталася 4 листопада близько 6:00 у с. Старі Кривотули. 24-річний житель району вчинив аварію автомобілем Opel Vectra. Водій легковика рухався у напрямку Чернівців, але на ділянці автодороги Стрий-Чернівці-Мамалига не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху. Через такий маневр допустив зіткнення з автомобілем Mercedes-Benz Actros під керуванням 39-річного жителя Чернівецької області", - повідомили в поліції.

Як зазначено, внаслідок ДТП водій автомобіля Opel Vectra та його 20-річний пасажир від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці події.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, що керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА