13:44 05.11.2018

Реконструкцію Андріївської церкви, де розміститься представництво Вселенського патріархату в Україні, прискорять

2 хв читати
Реконструкцію Андріївської церкви, де розміститься представництво Вселенського патріархату в Україні, прискорять

Радник президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко припускає, що реконструкцію Андріївської церкви в Києві, де розміститься представництво Вселенського патріархату в Україні, буде прискорено.

"2020-й рік (запланований рік завершення реконструкції - ІФ) - це крайній термін. Я так розумію, що в разі необхідності, в розумних межах, це буде прискорено. Головне, що ухвалено відповідний закон в Україні, про передання в користування, не у власність, а в користування, цієї церкви Вселенському патріархату", - сказав Р.Павленко на брифінгу в Києві в понеділок.

Він уточнив, що ставропігія (представництво) підтримуватиме двосторонні контакти з незалежною українською церквою. Віце-прем'єр також нагадав, що нова церква встановлюватиме контакти з іншими православними церквами.

"Після обрання предстоятеля він звернеться до інших православних церков щодо визнання, і тут взаємодія та підтримка матері-церкви буде також важливою ... і після визнання сприяння матері-церкви буде також важливе", - зазначив Р.Павленко.

За його словами, представництва різного рівня Вселенської патріархії існують у багатьох країнах, де є незалежні православні церкви.

"Часто доводиться чути, що інші помісні церкви нібито не сприймають створення незалежної української церкви. Це не так. Ми бачимо, що більшість помісних церков зайняли позицію нейтрального позитивного очікування. І після того, як усе відбудеться відповідно до канонів, ... відбудеться процес встановлення контактів між новою українською церквою та іншими православними церквами", - сказав Р.Павленко.

Він наголосив, що держава разом з українським суспільством забезпечить, щоб цей процес був мирним, добровільним.

"І в нас уже скоро буде позитивна новина про те, що тисячолітній процес розвитку православ'я в Україні отримає кульмінацію - буде створено незалежну автокефальну церкву", - зазначив Р.Павленко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В акції на Майдані в Києві брали участь близько 8 тис. громадян, увечері під ОП зібралися близько 2 тис.

Після пожежі в Одеському коледжі своїх посад позбудуться керівники "профільних" служб і відомств області

В Одесі нічна пожежа в житловій багатоповерхівці забрала два життя

У Києві під Офісом президента кілька тисяч людей зібралися на акцію "Варта на Банковій" напередодні "нормандського саміту"

Порошенко подякував "Батьківщині", "Голосу", позапарламентським силам і зарубіжним українцям за об'єднання проти капітуляції

Начальник управління ДСНС в Одеській області та його заступник відсторонені на період розслідування пожежі в Одеському коледжі

В Україні з неділі офіційно запрацювала нова митниця

Лавров може обговорити з Помпео Україну, Сирію і Венесуелу 10 грудня в Вашингтоні

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА