Інтерфакс-Україна
07:49 06.11.2018

У Харківській області у 61-річного чоловіка вилучено більше 10 кг конопель

1 хв читати
У Харківській області у 61-річного чоловіка вилучено більше 10 кг конопель

Поліція виявила і вилучила 8 мішків сушеної коноплі загальною вагою понад 10 кг під час санкціонованого обшуку будинку 61-річного жителя смт Андріївка Балаклійського району Харківської області.

Як повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області, обшук проводився в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

"Встановлено, що раніше чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків ... Зараз слідчим вирішується питання про перекваліфікацію виробництва на ч.3 ст.309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 8 років", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА