13:02 06.11.2018

Генпрокурор Луценко: Я сьогодні подаю заяву про відставку

1 хв читати
Генпрокурор Луценко: Я сьогодні подаю заяву про відставку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що подав заяву про відставку через політичний піар навколо розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк і нівелювання роботи правоохоронних органів у цій справі.

"Щоб не було ніяких сумнівів, що за владу ніхто не тримається, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України, і ви у парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня", - сказав Ю.Луценко з трибуни Верховної Ради у вівторок.

Генпрокурор наголосив, що свою роботу робив і робитиме.

"Усе, що я обіцяв Катерині Гандзюк в лікарні, робилося і робитиметься, але двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово навіть за розкриті злочини, я допустити не можу... Я подав заяву, а вам вирішувати, чи буде Мустафа Найєм (народний депутат із фракції "БПП" - ІФ) встановлювати з екранів телевізора винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність", - сказав Ю.Луценко.

Він назвав організаторів створення тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з розслідування вбивства К.Гандзюк людьми, які борються за владу. "Організаторам тимчасової слідчої комісії потрібен не результат, а піар у боротьбі за владу", - упевнений генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА