Інтерфакс-Україна
07:39 07.11.2018

У Баку заявляють, що передавали Єревану пропозиції щодо обміну полоненими через Червоний хрест

1 хв читати
У Баку заявляють, що передавали Єревану пропозиції щодо обміну полоненими через Червоний хрест

Держкомісія у справах полонених, заручників і зниклих безвісти громадян Азербайджану висловила незгоду з заявою т.в.о. міністра оборони Вірменії Давида Тонояна про відсутність офіційного звернення з боку Баку з обміну полоненими "всіх на всіх".

"Держкомісія направила звернення в Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) 29 квітня 2016 року, в якому запропонувала розробити проект угоди про негайний обмін осіб, які містилися на той момент з обох сторін", - йдеться в повідомленні Держкомісії.

Відомство зазначає, що азербайджанська сторона в своєму зверненні також запропонувала обмін можливими в майбутньому полоненими і взятими в заручники особами, в тому числі тілами загиблих протягом трьох днів.

"У МКЧХ було відзначено, що пропозицію Баку представлено вірменській стороні, і триває робота над проектом угоди", - зазначає Держкомісія Азербайджану.

Раніше глава вірменського військового відомства Давид Тоноян заявив, що Азербайджан не звертався до Вірменії з офіційною пропозицією провести обмін полоненими і затриманими особами за принципом "всіх на всіх".

"Ні. Офіційно подібної пропозиції не було. Про це я дізнався зі ЗМІ", - сказав Д.Тоноян журналістам.

До цього обізнане джерело повідомило агентству "Інтерфакс-Азербайджан", що Баку запропонував Єревану зробити обмін полоненими і затриманими двома сторонами осіб за принципом "всіх на всіх".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща буде користуватися українським досвідом тренування в евакуації школярів, якщо буде така потреба

Навроцький про розмову з Трампом: Вона є частиною серії консультацій та підтвердила єдність країн

Росіяни вдарили по відділенню "Укрпошти" на Донеччині

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

Нідерланди розгорнуть ешелоновану систему ППО у Польщі вже до кінця року

Польща отримала пропозиції конкретної підтримки ППО від союзників із НАТО

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

Зеленський про "Рамштайн": Є результати щодо нових систем ППО для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА