10:50 07.11.2018

Україна та США обговорили проекти посилення кібербезпеки виборчих систем і критичної інфраструктури

2 хв читати
Україна та США обговорили проекти посилення кібербезпеки виборчих систем і критичної інфраструктури

Другий раунд міжвідомчих українсько-американських консультацій у сфері гарантування кібербезпеки відбувся 5 листопада в Києві, повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

"У рамках заходу Україна та США підтвердили свої зобов’язання щодо гарантування відкритого, надійного та безпечного кіберпростору, домовившись про поглиблення двосторонньої співпраці у сфері кібербезпеки з метою боротьби з кіберзагрозами", - йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначають, що підтвердженням виконання з боку США своїх зобов'язань є надання Україні технічної допомоги в розмірі $10 млн "для зміцнення кібербезпеки".

"Сторони також обговорили нові проекти допомоги, спрямовані на посилення кібербезпеки виборчих систем та критичної інфраструктури України, підтримку імплементації національної кіберстратегії України, посилення потенціалу реагування на кіберінциденти, підвищення рівня обізнаності у галузі кібербезпеки та проведення тренінгів у сферах кібербезпеки та цифрової криміналістики", - розповіли в українському зовнішньополітичному відомстві.

До складу делегації України увійшли представники МЗС, апарату РНБО, Міністерства оборони, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Департаменту кіберполіції Нацполіції, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державної служби фінансового моніторингу, Національного банку, Національної виборчої комісії, Національного інституту стратегічних досліджень та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

До складу делегації США увійшли представники Державного департаменту, Міністерства оборони, Міністерства енергетики, Міністерства національної безпеки, Федерального бюро розслідувань та Агентства з питань міжнародного розвитку (USAID).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА