22:44 08.11.2018

Київ вибрав підрядника для будівництва метро на Виноградар

2 хв читати
Київ вибрав підрядника для будівництва метро на Виноградар

КП "Київський метрополітен", що виступає замовником будівництва ділянки лінії метро на столичний житловий масив Виноградар, повідомило, що за підсумками аукціону найнижчу ціну за виконання робіт запросило ВАТ "Київметробуд" і вже розпочато процедуру акцепту.

"У системі державних закупівель Prozorro завершився аукціон на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі (ділянка від станції "Сирець" до станції "Проспект Правди" з двома станціями ("Мостицька" і "Проспект Правди") і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар" (I черга будівництва))", - повідомляється в четвер увечері на сторінці "Київського метрополітену" в соцмережі Фейсбук.

В інформації зазначається, що найнижчу ціну за виконання робіт запропонувало ВАТ "Київметробуд" - на 12 млн 214тис. грн нижче очікуваної вартості.

"Відповідно до законодавства розпочато процедуру акцепту", - інформують в КП.

Відповідно до опублікованого в цьому ж повідомленні скриншоту відповідного аукціону з сайту Prozorro, "Київметробуд" запропонував виконати зазначені роботи 5 млрд 981 млн 268 тис. 736, 07 грн з ПДВ.

КП "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар у Подільському районі вартістю 6,3 млрд грн в січні 2018 року. Дата проведення тендеру багаторазово переносилася. Торги, що завершилися нині, КП оголосило 11 вересня. Очікувана вартість робіт на останньому аукціоні знизилася до 5,99 млрд грн.

КМДА затвердила проект будівництва цієї ділянки метро в липні-2018.

Нова ділянка лінії метрополітену складатиметься з двох станцій - "Мостицької" і "Проспекту Правди", а також ділянки вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Передбачається, що будівельні роботи триватимуть 36 місяців.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА