Інтерфакс-Україна
09:23 10.11.2018

"Керченський стрілок" діяв один

1 хв читати
"Керченський стрілок" діяв один

Слідство у справі про масове вбивство в керченському коледжі прийшло до остаточного висновку, що у вбивці не було спільників.

"Виходячи з наявних даних, слідство зробило висновок, що Росляков діяв сам", - йдеться в повідомленні на сайті СК РФ.

Про висновки слідства було повідомлено очільника СКР Олександра Бастрикіна під час наради, яку він провів у п'ятницю в Сімферополі.

"Йому доповіли, що наразі виконано значний обсяг роботи, в тому числі допитано 650 осіб. Слідством детально встановлено шлях Рослякова як прилеглою територією, так і в будівлі коледжу в день скоєння злочину. Отримані докази і свідчення, які зафіксували всі його дії", - йдеться в повідомленні СКР.

"Зараз детально досліджується особистість Рослякова, його погляди, психологічний стан до і на момент скоєння злочину, складено докладний психологічний портрет. Призначено посмертну комплексну психолого-психіатричну судову експертизу. Триває повномасштабний комплекс слідчих дій, в тому числі проведення інших, раніше призначених судових експертиз", - повідомляють у СК.

У Керчі 17 жовтня в політехнічному коледжі студент четвертого курсу Владислав Росляков влаштував стрілянину з помпової рушниці і підірвав саморобний вибуховий пристрій, начинений цвяхами і болтами. Після атаки 18-річний юнак наклав на себе руки. Жертвами нападу на коледж стали 20 осіб: 15 учнів та 5 співробітників. Півсотні людей отримали поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині ворог атакував дроном авто, що розвозило жителям хліб, водій загинув, ще троє людей зазнали поранень

"Укрзалізниця" компенсуватиме 20% першого внеску по "єОселі" своїм працівникам зі статусом ВПО

На Запоріжжі ДБР викрило дезертира, який заробляв на переправленні інших військових за кордон

Понад 80% кібератак РФ у першій половині 2025р. припадала на цивільну інфраструктуру України – Держспецзв’язку

"Укренерго" захистило бетонними укриттями понад третину своїх трансформаторів, цього достатньо для покриття всього споживання – ексглава компанії

Глава МВС: Фінляндія готує новий пакет допомоги для українських рятувальників

П'ятеро людей постраждали у Києві через зіткнення автобуса з електроопорою – поліція

Бійці 225 штурмового полку отримали від киян ще майже 3000 безпілотників

США провели тестовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети

За ексвійськкома Одеської області Борисова внесли заставу понад 20 млн грн. - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА