Інтерфакс-Україна
07:10 12.11.2018

Понад 30 людей загинули внаслідок пожеж у Каліфорнії

1 хв читати

В американському штаті Каліфорнія в результаті лісових пожеж загинула 31 людина, небезпечні погодні умови, що сприяють поширенню вогню, зберігаються, повідомляє національна метеорологічна служба США.

"Сильні вітри продовжать створювати загрози пожеж для більшої частини Каліфорнії. Згідно з даними центру прогнозування штормів, екстремально критичні умови збережуться для частини районів південної Каліфорнії, критичні умови - для північної Каліфорнії. Екстремальні пожежні умови зберігатимуться до понеділка з деяким поліпшенням прогнозу в середині-кінці цього тижня", - йдеться в повідомленні.

За останніми даними, жертвами пожеж стала 31 людина, ще 228 числяться зниклими безвісти. Вогнем знищено 6 тис. 700 будівель, більшість з яких житлові будинки. Майже повністю згоріло місто Парамаунт Ранч, в якому знімали багато кінострічок, в тому числі серіал "Світ дикого Заходу".

Більше 300 тис. осіб у всьому штаті були змушені покинути свої будинки. Основна частина була евакуйована в окрузі Лос-Анджелес - 170 тис. осіб.

Знаменитості, чиї прибережні будинки були пошкоджені або зруйновані в результаті пожежі в Південній Каліфорнії, висловили солідарність з менш відомими людьми і подякували пожежним.

У боротьбі з пожежами, визнаними найбільш руйнівними в історії Каліфорнії, задіяно понад 400 пожежників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

Швеція та Україна підписали меморандум про співпрацю в галузі оборонних інновацій

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

Зеленський: Будемо збільшувати фінансування корпусам ЗСУ, які перебувають у найбільш гарячих боях

Україна буде масштабувати всю технологічну основу, яка допомагає у евакуації поранених воїнів

Зеленський анонсував у листопаді важливу угоду для військових спроможностей

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА