Інтерфакс-Україна
07:25 12.11.2018

Роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу почнуться в січні 2019 року

1 хв читати
Роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу почнуться в січні 2019 року

Роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу планують почати в січні 2019 року, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Цього року почалася реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана в Солом'янському і Шевченківському районах Києва. Вже покладено нижній шар покриття з асфальтобетону проїзної частини з'їзду з вул. Гетьмана на проспект Перемоги, триває перекладання інженерних мереж на заїзді з проспекту Перемоги на вул. Олександра Довженка"- йдеться в повідомленні на офіційному сайті КМДА в неділю.

"Плануємо розпочати роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу з січня 2019 року", - зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За його словами очікується, що роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені в 2019 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА