Інтерфакс-Україна
11:14 13.11.2018

Киян попереджають про мокрий сніг та ожеледицю

1 хв читати
Киян попереджають про мокрий сніг та ожеледицю

За даними Укргідрометцентру в середу, 14 листопада, в Києві та Київській області очікується мокрий сніг з утворенням снігового покриву до 6 сантиметрів і ожеледиця, з огляду на що у Держслужбі України з надзвичайних ситуацій закликають автолюбителів не виїжджати на "літній" гумі.

"Друзі, зима поспішає до нас із випередженням графіка!.. Тому застерігаємо автолюбителів - на "літній" резині - не виїжджайте, не створюйте загрозливих ситуацій на дорогах. А краще взагалі потримати свого "залізного коня" в гаражі, доки комунальники приберуть дороги", - написав глава ДСНС Микола Чечоткін на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Він також закликав автолюбителів у дні різкого похолодання обачно поводитися з обігрівальними пристроями, пічками, грубками, камінами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місті Самар через ракетну атаку 3 загиблих та 14 поранених – ОВА

Умєров: цього року на фронт буде поставлено понад 4 млн дронів

Зеленський про результати засідання Євроради: Навіть у час війни ухвалюємо рішення, які наближають до вступу в ЄС

ВАКС оголосив перерву в засіданні з обирання запобіжного заходу Чернишову

Колишній т.в.о. начальника Харківського СІЗО підозрюється у причетності до смерті ув'язненого

Умєров: Один з нових виробів для боротьби з "шахедами" показав дуже високу ефективність

Чернишов на суді: жодна земельна ділянка не втрачена і не могла бути втрачена

Підхід до фортифікацій змінився з урахуванням тактики ворога - Умєров

Через російську повітряну атаку на Полтавщині пошкоджено заклад охорони здоров'я

Умєров: далекобійних операцій буде більше, вже готується контрактація нових десятків тисяч далекобійних дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА