Інтерфакс-Україна
07:24 15.11.2018

У Миколаєві затримано чиновника міської ради за вимагання хабара

1 хв читати
У Миколаєві затримано чиновника міської ради за вимагання хабара

14 листопада працівники Миколаївської місцевої прокуратури затримали заступника начальника відділу контролю та нагляду за благоустроєм Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради за підозрою в отриманні хабара в розмірі $ 5 тис., повідомляє прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

"14 листопада 2018, працівниками Миколаївської місцевої прокуратури № 1 і співробітниками Управління захисту економіки в Миколаївській області затримано заступника начальника відділу контролю та нагляду за благоустроєм Департаменту внутрішнього фінансового контролю нагляду і протидії корупції Миколаївської міської ради та його посередника - приватного підприємця, за вимагання неправомірної вигоди в розмірі $ 5 тис." - йдеться в повідомленні на офіційному сайті відомства в середу ввечері.

Гроші вимагали у приватного підприємця за використання кіосків, у місті Миколаєві, розміщених на земельній ділянці, дія договору оренди якої закінчилася.

Зловмисники були затримані під час передачі авансу в розмірі $ 1000. тис. у порядку ст.208 КПК України.

"Зараз вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) - підсумували в прокуратурі.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на 8-12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років та з конфіскацією майна.

 

юв

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА