Інтерфакс-Україна
07:25 16.11.2018

У Вінницькій області за хабар затримано голову Козятинської райради

1 хв читати
У Вінницькій області за хабар затримано голову Козятинської райради

За вимагання та отримання хабара затримані голова Козятинської районної ради (Вінницька обл.) і посередник, який мав передати гроші, повідомили в Генеральній прокуратурі України.

"У Вінницькій області в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), затриманий голова Козятинської районної ради та посередник - директор малого приватного підприємства, який мав передати гроші чиновнику", - сказано в повідомленні на сайті відомства в четвер.

Під час слідства правоохоронці встановили, що голова райради систематично вимагав хабарі у перевізників Козятинського району, які здійснюють перевезення каоліну з Жежелівського каолінового кар'єру на підприємство ТОВ "СОКА" в Козятині.

Відзначається, що чиновник системно перешкоджав здійснювати вантажні перевезення новою автомобільною дорогою в Козятині, вимагаючи з перевізників 95 тис. грн., які мали передати йому через посередника - директора малого підприємства.

Під час проведення обшуку в приміщенні посередника, правоохоронці знайшли 45 тис. грн, які той повинен був передати голові Козятинської райради.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА