Інтерфакс-Україна
21:07 16.11.2018

"Черкасигаз" почав подавати газ на всі котельні Сміли

1 хв читати

Публічне акціонерне товариство "Черкасигаз" почало подачу природного газу на всі котельні м.Сміла (Черкаська обл.), повідомляє в п'ятницю ввечері прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"Черкасигаз" почав подачу природного газу на всі котельні міста Сміла. Зараз йде технологічна робота безпосередньо комунального підприємства, яке має почати надавати послуги населенню. У багатьох будинках, у багатьох лікарнях, дитячих садах і школах, станом на ранок, було вже тепло" , - повідомляє прес-служба "Нафтогазу" на сторінці в соцмережі Фейсбук.

Як повідомлялося, в Смілі з 12 листопада введено надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це ухвалила міськрада. Відповідно до цього повідомлялося, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла - житлові будинки, лікарні, дитячі сади і школи.

У п'ятницю вранці віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко повідомив, що в Смілі в робочому режимі працює вже 9 котелень з 20, тепло вже подано до низки об'єктів соціальної сфери і майже півсотні житлових будинків.

Населення Сміли - 68 тисяч осіб, до 20 непрацюючих котелень підключено 152 будинки, в яких проживає 19,7 тис. людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА