Інтерфакс-Україна
07:29 17.11.2018

У Смілі до газу підключено 19 котелень

2 хв читати
У Смілі до газу підключено 19 котелень

Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко заявив, що в м.Сміла (Черкаська обл.) до газу підключено 19 котелень, у робочому режимі працюють уже 14 котелень, повідомила прес-служба міністерства регіонального розвитку України.

"На найбільшій котельні №25, яка обслуговує найбільшу частину житлового сектора, ліквідовано порив електричного кабелю, який підключає насоси як для наповнення холодною водою, так і подачі теплоносія мережі діаметром 500 мм. Потрібно більше 10 годин для заповнення системи під малим тиском для недопущення поривів. Уранці, після заповнення, планується її запуск", - зазначив Г.Зубко.

Також наголошується, що соціальна сфера і частина житлового сектора - 57 будинків зі 152 - підключені до теплоносія.

"Потрібно добу для підвищення температури в мережах і будинках. Додатково ведеться робота з багатоквартирними будинками і ОСББ щодо забезпечення максимальної готовності будівель до підключення теплоносія", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, в Смілі з 12 листопада введено надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це ухвалила міськрада. Відповідно до цього повідомлялося, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла - житлові будинки, лікарні, дитячі сади і школи.

Президент Петро Порошенко 15 листопада доручив забезпечити теплопостачанням м.Сміла (Черкаська обл.) протягом декількох годин.

Раніше Г.Зубко повідомляв, що в Смілі в робочому режимі працює вже 15 котелень з 20, тепло подано до низки об'єктів соціальної сфери і майже півсотні житлових будинків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц заявив про посилення санкцій проти Росії, якщо Путін відкине пропозиції 30-денного припинення вогню

Росія закрила на 12 і 13 травня повітряний простір над Капустіним Яром, звідки била "орешником"

У Києві Зеленський та європейські лідери вшанували пам’ять загиблих воїнів

Іран готується поставити в Росію пускові установки для балістичних ракет малої дальності - Reuters

Естонія передала техніку та обладнання для психологічних підрозділів ДСНС України

ЄС підтримує заклик до 30-денного припинення вогню в Україні - Каллас

Станція метро "Майдан незалежності" відновила роботу у звичайному режимі – КМДА

Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація

Рубіо і Вадефуль обговорили припинення війни в Україні - Держдеп

В ЦПД прокоментували умови Кремля щодо перемир’я: Росія продовжує показувати, що миру не хоче

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА