Інтерфакс-Україна
11:31 20.11.2018

Французи продовжують протести проти підвищення цін на паливо

1 хв читати

Французи продовжують у вівторок блокувати автомагістралі по всій країні на знак протесту проти зростання цін на паливо, повідомляє телеканал BFM TV.

За даними телеканалу, вранці у вівторок акції відбуваються на трасі між Ліоном і Оранжем, а також в Авіньйоні, Німі, Тулузі та Бордо. У ніч на вівторок масова акція пройшла в Клермон-Феррані.

Напередодні одна з великих акцій протесту відбулася в комуні Лізьє в регіоні Нормандія, там дороги заблокували понад 200 вантажівок. Поліція була змушена застосувати сльозогінний газ для розгону учасників цієї акції протесту.

Глава МВС Франції Крістоф Кастанер у вівторок висловив невдоволення поведінкою учасників протесту. Він зазначив, що учасники акцій поводяться агресивно та закидають поліцейських пляшками із запальними сумішами.

"Право протестів - це не право на те, щоб блокувати (дороги - ІФ) або застосовувати силу проти правоохоронців", - сказав міністр.

Масові акції проти підвищення цін на паливо розпочалися у Франції в суботу, в них взяли участь близько 300 тис. осіб. У неділю вони продовжилися. За даними МВС Франції, під час протестів одна людина загинула, ще 400 постраждали. Правоохоронці затримали кілька сотень людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

Нікопольщина зазнала обстрілів з артилерії та FPV-дронів, пошкоджено промисловий об’єкт і житлові будинки

Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

НАБУ/САП: Організована злочинна група за участю нардепа діяла у 2024-2025 рр., чотирьох осіб затримано

НАБУ і САП доповіли Зеленському про викриття масштабної корупції при закупівлі дронів і РЕБ за участю нардепа

Удар російського БпЛА забрав життя дитини на Сумщині

НАБУ і САП про викриття нардепа й чиновників на хабарі: відкати сягали 30%

Командувач Нацгвардії вже відсторонив фігурантів гучної справи

Розвідка Британії: Росія намагається оточити Покровськ, мета - перерізати логістику ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА