12:55 20.11.2018

У Львівській області в двох місцях активісти "Авто Євро Сили" перекривають трасу Київ-Чоп

1 хв читати

Активісти руху "Авто Євро Сила" перекривають трасу Київ-Чоп у Львівській області в двох місцях, повідомляє прес-служба управління патрульної поліції у Львівській області.

За даними прес-служби, понад 30 учасників акції весь час ходять пішохідним переходом у селі Розвадові Миколаївського району. Кожні півгодини вони пропускають транспорт.

Також кілька десятків людей ходять пішохідним переходом у селі Старий Милятин Буського району 10 хвилин, а потім 30 хвилин пропускають транспорт.

Активісти "Авто Євро Сили" проводять акції протесту по всій країні. Вони вимагають скасування законопроектів №8487 та №8488, які змінили ставки акцизів на ввезення легкових автомобілів до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА