Інтерфакс-Україна
16:37 20.11.2018

Українських моряків із захопленого судна Nivin звільнено - МЗС

1 хв читати
Українських моряків із захопленого судна Nivin звільнено - МЗС

Українські моряки з лівійського судна Nivin, захопленого раніше в Середземному морі нелегальними мігрантами, звільнені і перебувають у безпеці, повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

"Судно Nivin (порт Місурата, Лівія) звільнено від нелегальних мігрантів, які утримували його екіпаж, у тому числі трьох громадян України. Українські моряки - в безпеці", - йдеться в повідомленні департаменту консульської служби МЗС України на сторінці в мікроблозі Twitter у вівторок.

Як повідомлялося, 18 листопада група біженців, врятованих у Середземному морі, захопила торговельне судно Nivin з українськими моряками на борту. Загалом на борту судна перебували близько 100 мігрантів, яких врятували із судна, що дрейфувало в Середземному морі. Бунтівники взяли в заручники кількох моряків і вимагати від капітана взяти курс на Італію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС відмовився відсторонити Кириленка від посади голови АМКУ

Зеленський: продовжимо спілкування з партнерами і на всіх рівнях - комунікацію з США

Немає жодної ознаки, що Росія готується до припинення війни, навпаки вони перемішують свої сили, щоб розпочати нові наступальні операції - Зеленський

Трамп заявив, що росіяни "були б в Києві за 4 години, якщо б наступали по шосе"

Поблизу Добропілля активно здійснюється просування військ РФ

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

Заступник начальника управління карного розшуку Харківщини намагався вивезти ухилянтів на службовому авто, проводиться службове розслідування

Кількість постраждалих внаслідок удару по Запоріжжю зросла до 23, контузію отримала дитина

Без чітких гарантій безпеки будь-які інші домовленості лише дадуть Росії можливість поновити свої сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА