Інтерфакс-Україна
12:36 21.11.2018

Кабмін виділив 11,3 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи в Закарпатті

1 хв читати

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу виділив 11,3 млн грн для здійснення аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася 12-13 червня 2018 року на території Закарпатської області.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", кошти, зокрема, виділені для відновлення об'єктів соціальної сфери на території Іршавського, Тячівського, Мукачівського та Хустського районів Закарпатської області, які постраждали внаслідок сильних дощів і гроз.

Зазначається, що внаслідок негоди було пошкоджено 696 об'єктів житлового фонду, 15 закладів освіти, чотири заклади охорони здоров'я та 10 закладів культури, а також пошкоджено дорожнє покриття на 37 ділянках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

Суд закрив справу щодо нападу на журналістів "Схем" в Укрексімбанку - ЗМІ

Рада молодих вчених НАНУ призупинила повноваження голови у зв'язку з можливим плагіатом в її докторській дисертації

Мер македонського міста Кочани після пожежі в нічному клубі подав у відставку

В Києві розпочалося обговорення проєкту плану реалізації Стратегії розвитку міста до 2027 року

Генштаб ЗСУ: на всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 98 бойових зіткнень

США пропонували Дамаску розглянути питання про переселення палестинців із Гази до Сирії - ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА