Інтерфакс-Україна
21:17 21.11.2018

SkyUp відкриє 7 міжнародних та 2 внутрішніх рейси з березня до жовтня 2019 року

2 хв читати
SkyUp відкриє 7 міжнародних та 2 внутрішніх рейси з березня до жовтня 2019 року

Авіакомпанія SkyUp, яка запланувала початок регулярних рейсів у кінці грудня цього року з чотирьох міжнародних напрямків (Тбілісі, Софія, Попрад і Барселона), у 2019 році має намір додати до них ще сім міжнародних і два внутрішніх напрямки, йдеться в повідомленні перевізника в Facebook у середу.

Зокрема, рейси до Ларнаки (Кіпр) мають стартувати з 31 березня, Неаполь (Італія) і Тенеріфе (Іспанія) - з 26 квітня, Батумі (Грузія) - з 25 травня, Ріміні (Італія) - з 1 червня, Катанію (Італія ) і Аліканте (Іспанія) - з 2 червня.

Початок внутрішніх перевезень з Києва до Одеси і з Одеси до Харкова заплановано також з 2 червня періодичністю два рази на тиждень і вартістю від 496 грн в один бік.

"Битва за Україну починається не тільки на міжнародних, але і на внутрішніх напрямках", - прокоментував повідомлення SkyUp міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

У системі бронювання на сайті авіакомпанії квитки на рейси доступні до жовтня 2019 року на всіх напрямках, окрім Київ-Аліканте (до 29 вересня).

У Батумі рейси літатимуть практично щодня (від 1527 грн), до Ларнаки і Аліканте - в четвер і неділю (вартістю від 1527 грн і 2499 грн відповідно), у Ріміні - в понеділок, середу і суботу (від 2638 грн), в Неаполь - у вівторок і п'ятницю (від 2638 грн), в Катанію - щонеділі (від 2638 грн) і в Тенеріфе - у вівторок і п'ятницю (від 5164 грн).

У жовтні авіакомпанія SkyUp отримала сертифікат ТСО, що дозволяє здійснювати польоти в 28 країн Європейського Союзу, а також у Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

ТОВ "Авіакомпанія "Скайап" зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником SkyUp виступило ТОВ "ACS-Україна" Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

Компанія почала чартерні перевезення з кінця травня-2018.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві працює ППО, триває атака ударних БПЛА

Держдепартамент США ухвалив можливий продаж Польщі ракет Javelin на $780 млн

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА