Інтерфакс-Україна
08:28 22.11.2018

Сатаністи досягли угоди з Netflix і Warner Bros за позовом на $ 50 млн

1 хв читати
Сатаністи досягли угоди з Netflix і Warner Bros за позовом на $ 50 млн

Американська "Сатанинська церква" (Satanic Temple) досягла угоди з Netflix і Warner Bros за позовом на $ 50 млн через хоррор-серіалу "Моторошні пригоди Сабріни", повідомляє The Guardian.

Сатаністи звинувачували компанії в використанні копії створеної ними статуї Бафомета в декількох випусках шоу.

"Сатанинська Церква" рада оголосити, що з Warner Bros і Netflix досягнуто згоди за позовом", - йдеться в поширеній позивачами заяві. Вони повідомили, що творці серіалу відзначать авторство "Сатанинської Церкви" в титрах вже відзнятих епізодів серіалу. Інші деталі угоди не розголошуються .

Warner Bros не випускала заяву щодо врегулювання позову.

"Сатанинська церква" раніше повідомляла, що використовує окультну символіку не для поклоніння темним силам, а для пропаганди свободи віросповідання, толерантності та боротьби з політичним лобіюванням християнських організацій.

Серіал "Моторошні пригоди Сабріни", заснований на однойменному коміксі, стартував на Netflix в кінці жовтня.

ОСТАННЄ

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

Кількість постраждалих внаслідок ворожих авіаударів по передмістю Харкова зросла до семи

Сирський провів підсумкову нараду за результатами діяльності ЗСУ у травні

Окупаційна влада залучає проукраїнських підлітків до примусової праці – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА