Інтерфакс-Україна
10:52 23.11.2018

В Україну прибуло 80 тис. тонн антрациту для Криворізької ТЕС

1 хв читати
В Україну прибуло 80 тис. тонн антрациту для Криворізької ТЕС

До порту "Южний" прибуло судно з 80 тис. тонн антрациту південноафриканського походження з Роттердама, який поповнить склади Криворізької ТЕС ("ДТЕК Дніпроенерго"), повідомила прес-служба "ДТЕК Енерго".

У компанії нагадали, що Криворізька ТЕС працює на дефіцитному антрациті, який не добувається на контрольованій Україною території, тому було ухвалено рішення закупити необхідний обсяг вугілля в Роттердамі.

"На сьогодні зусилля компанії спрямовані на те, щоб ТЕС "ДТЕК" працювали на українському вугіллі. У жовтні ми перевели третій за рахунком блок Придніпровської ТЕС на газове вугілля. Тепер готуємо до переведення один із блоків Криворізької станції", - зазначив директор з генерації "ДТЕК Енерго" Сергій Куриленко.

Як повідомлялося, вугілля в Україну з Нідерландів доставить судно MV STELLA DORA (goo.gl/ixPRTv).

ДТЕК створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

Продовжуються судові процеси щодо вимог податківців до Південного ГЗК з виплати 3,7 млрд грн до бюджету за невірно виплачені дивіденди

Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ-2026

Опалення столичних будинків може бути повністю відновлено до 1-2 лютого – директор ЦДЕ

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо безпечного управління відходами і дослідження хімічних речовин

Україна та ОАЕ обговорили розвиток програми Food from Ukraine та розвиток агрохабів

В Україні в п’ятницю очікується зниження температури, на півночі сніг та ожеледиця – Укргідрометцентр

Кабмін утворив робочу групу з координації заходів у сфері Шенгенського управління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА