Інтерфакс-Україна
17:25 23.11.2018

Група родичів жертв катастрофи рейса MH17 подала до ЄСПЛ позов до Росії

1 хв читати
Група родичів жертв катастрофи рейса MH17 подала до ЄСПЛ позов до Росії

Родичі 55 нідерландців, загиблих унаслідок аварії лайнера "Малазійських авіаліній" на сході України в 2014 році, подали в п'ятницю позов проти Росії до Європейського суду з прав людини.

"Росія на подив моїх клієнтів не надала важливої інформації групі, яка веде розслідування. Потім вона надала аргументи, які виявилися неправдивими", - повідомив, коментуючи нідерландському громадському телебаченню подання позову, адвокат Мейру Мева. Він входить до групи юристів, які надають підтримку родичам жертв.

"Боїнг-777" "Малазійських авіаліній", що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), було збито в небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 осіб. Усі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до шести, серед них - дитина та співробітник ДСНС – ОВА

На Донеччини з лінії фронту евакуйовано ще 167 людей, у тому числі 25 дітей – ОВА

Щонайменше четверо поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя – ОВА

Зеленський описав масштаб російських ракетно-дронових ударів та бомбардувань за тиждень

Захисники України в ніч на 14 грудня знищили або подавили 110 зі 139 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Спецпосланець Трампа повідомив про ймовірне звільнення близько 1000 політичних в'язнів у найближчі місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА