16:38 25.11.2018

Українські кораблі під Керченським мостом не проходили і залишаються в акваторії Чорного моря

2 хв читати
Українські кораблі під Керченським мостом не проходили і залишаються в акваторії Чорного моря

Група українських суден, що тривалий час очікує дозволу на проходження Керч-Єнікальським каналом і була атакована вранці російськими прикордонними катерами, не проходила під аркою Керченського мосту і залишається в акваторії Чорного моря.

Як повідомляє видання "Вести. Крым", спростовуючи таким чином інформацію, поширену інформаційним ресурсом "Kerch.com.ru", через арку мосту пропустили три катери берегової охорони РФ. Спостерігачі могли прийняти їх за групу українських суден.

"Російські буксири притягнули до Кримського мосту суховантаж. Розвернули його поперек фарватеру, тим самим повністю перекривши рух будь-яких суден. На рейді стоять кілька кораблів ВМФ Росії. На кілька хвилин суховантаж прибрали, і під мостом, у напрямку Азовського моря, пройшли катери берегової охорони Росії. Потім суховантаж знову перекрив фарватер", - йдеться в повідомленні.

Видання також повідомляє, що акваторію Чорного моря і Керченської протоки патрулюють російські штурмовики Су-25

Раніше керченський інформаційний ресурс "Kerch.com.ru" повідомив, що група з трьох українських суден пройшла під аркою Керченського мосту і наразі проходить Керченською протокою в напрямку акваторії Азовського моря.

"О 14:40 баржу, що перекривала фарватер, прибирали. Кораблі - один великий і два малих - шикуються в стрій. О 14: 50 кораблі пройшли під мостом у напрямку Азовського моря", - йдеться в повідомленні з посиланням на очевидців, проілюстрованому зробленими фотознімками.

Водночас видання повідомило, що прикордонна служба ФСБ РФ інформує про те, що українські кораблі зупинені навпроти с. Завітне на південь від Керченського мосту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА