Інтерфакс-Україна
10:20 26.11.2018

У Львові пікетували Генконсульство РФ

1 хв читати

У Львові кілька десятків людей у ніч на неділю провели біля Генерального консульства Російської Федерації акцію протесту проти захоплення українських кораблів у Керченській протоці.

Пікетники, серед яких, зокрема, були представники партії "Національний корпус", вимагали звільнити затриманих російськими прикордонниками українських моряків.

Учасники акції принесли під консульство шини та підпалили їх.

Також мітингувальники привезли із собою звукопідсилювальну апаратуру і транслювали патріотичні пісні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА