Інтерфакс-Україна
19:10 30.11.2018

На аеродромі Бельбек в окупованому РФ Криму виявлено близько 24 літаків винищувальної авіації

1 хв читати
На аеродромі Бельбек в окупованому РФ Криму виявлено близько 24 літаків винищувальної авіації

Росія збільшила кількість стоянок літаків і місць зберігання авіаційного озброєння на військовій частині аеродрому Бельбек поблизу м. Севастополя в окупованому Криму, що підвищує можливості з прийому бойової авіації, повідомляє Міністерство з питань внутрішньо переміщених осіб і тимчасово окупованих територій України (МінТОТ).

"За результатами обробки супутникової зйомки на відкритих стоянках аеродрому "Бельбек", розташованого поблизу м. Севастополя, виявлено близько 24 одиниць літаків винищувальної авіації, зокрема 16 літаків СУ-27 різної модифікації, вісім літаків – МІГ-29, а також близько 150 одиниць спеціальної автомобільної та військової техніки. За оцінками фахівців, збільшення кількості стоянок літаків і місць зберігання авіаційного озброєння на військовій частині аеродрому може бути використано для підвищення можливостей із прийому бойової авіації, зокрема стратегічної", - повідомляє МінТОТ на сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

У міністерстві наголошують, що такі дії Російської Федерації вкотре підтверджують той факт, що вона розглядає тимчасово окупований Крим "виключно як чергову військову базу, що триматиме в напрузі увесь Європейський континент".

"Мілітаризація Кримського півострова призводить до незворотної шкоди навколишньому середовищу та збитків для цивільного населення, що проживає на цій території", - заявляють у МінТОТ.

У повідомленні нагадується, що наприкінці квітня 2018 року повідомлялося про будівництво додаткової смуги нібито для "цивільних потреб" на аеродромі Бельбек.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

Зеленський обговорив із Фріланд питання відбудови та енергетичної стійкості України

Коаліція охочих погодилася продовжувати підтримку України – Стубб

Президент Єврокомісії: Інтереси України – це наші інтереси, ми й надалі будемо твердо підтримувати Україну в майбутніх переговорах

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих розробити працездатну рамку для розгортання сил стримування в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА