Інтерфакс-Україна
08:48 02.12.2018

Новий президент Мексики прийняв присягу

1 хв читати
Новий президент Мексики прийняв присягу

Нового президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора привели до присяги.

Урочиста церемонія вступу президента на посаду відбулась на центральній площі мексиканської столиці, представники корінних народів країни вручили йому "священний жезл правителя" і окурили "священними травами", які відганяють зло.

У своїй першій промові президент заявив, що відмовиться від неоліберальної економічної політики останніх 36 років, яка привела до бідності, розгулу злочинності і масової міграції.

Він також оголосив про створення зони вільної торгівлі на великій території поруч з кордоном з США, де податки будуть нижчими, а мінімальна заробітна плата вище.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві фіксують перебої з енерго- та водопостачанням - мер

Трамп: під час розмови з лідером КНР обговорив питання України та Росії

Україна готує повторний аукціон з приватизації ОПЗ – Мінекономіки

Білий дім: переговори в Женеві щодо припинення війни в Україні були продуктивними, але залишаються розбіжності

Глави МЗС України та Іспанії обговорили результати переговорів у Женеві та наступні кроки у мирній ініціативі

У Чугуєві можливі проблеми з водопостачанням через масовану атаку ворожих БпЛА

Рубіо заявив, що переговори були "дуже корисними" та має обговорити їх з Трампом

Зеленський: майже 70 делегацій парламентів і міжнародних організацій взяли участь у саміті Кримської платформи

Зеленський закликав уважно ставитися до повітряних тривог найближчими тижнями

Україна ніколи не буде перепоною для миру - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА