Інтерфакс-Україна
08:21 03.12.2018

Лейбористи погрожують Мей вотумом недовіри, якщо парламент відхилить її план щодо Brexit

1 хв читати
Лейбористи погрожують Мей вотумом недовіри, якщо парламент відхилить її план щодо Brexit

Британські лейбористи, що знаходяться в опозиції, нарощуючи тиск на прем'єр-міністра Терезу Мей, мають намір оголосити їй вотум недовіри, якщо парламент 11 грудня не прийме план прем'єра з Brexit, повідомили ЗМІ Великої Британії.

Представник Лейбористської партії Кейр Стармер заявив, що цей крок буде "неминучим" результатом провалу на слуханнях у парламенті урядового плану з виходу Британії з Євросоюзу.

Т.Мей нині докладає зусиль до того, щоб залучити парламентаріїв, які сумніваються, на свою сторону з метою отримання підтримки плану стосовно Brеxit, уже узгодженого з ЄС, наголошується в повідомленнях ЗМІ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА