15:04 03.12.2018

В Україні зростає кількість прихильників створення незалежної православної церкви

1 хв читати
В Україні зростає кількість прихильників створення незалежної православної церкви

Понад третина українських громадян (34%) вважають, що створення незалежної православної церкви посприяє об'єднанню України, проте 24% вважають, що цей процес посилить роз'єднаність країни, зазначають соціологи.

Згідно з опитуванням, проведеним Соціологічною групою "Рейтинг", 19% респондентів вважають, що створення незалежної церкви не матиме впливу на Україну.

При цьому майже кожен четвертий (23%) не зміг відповісти на запитання соціологів.

Однозначно підтримували у вересні 2018 року створення незалежної автокефальної православної церкви в Україні 22% опитаних громадян, скоріше підтримують, ніж ні, - 25%.

Однозначно проти створення такої церкви 15% респондентів, скоріше не підтримують - 13%. Не змогли відповісти 27% громадян.

Вереснева підтримка ідеї створення незалежної церкви зросла, зазначають соціологи. У червні однозначно підтримували створення церкви 20%, швидше підтримали б - 19%; категорично не підтримували - 18%, швидше не підтримували - 11% опитаних. При цьому майже кожен третій (32%) не зміг відповісти.

Опитування "Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні" проводила з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року Соціологічна група "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами й типами поселення. Вибіркова сукупність: 2400 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,0%.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп сповістив Конгрес США про введення надзвичайного стану

Уругвай упровадив безвізовий режим для українців

Оголошено переможців конкурсу на посаду голови та заступника голови Державної судової адміністрації

Французька картина "Синоніми" удостоєна призу Міжнародної федерації кінопреси на Берлінале

Чергу в дитсадки в Україні скорочено на 63 тис. місць з 2016 року

Гройсман про стосунки з Порошенком: Вони абсолютно конструктивні

Харківський апеляційний суд розгляне питання про підсудність справи екс-начальника університету повітряних сил Алімпієва

Мангер вийшов із СІЗО під заставу

Завершено розслідування справи про розголошення держтаємниці правоохоронцями, які в січні 2014 року організовували затримання "автомайданівців"

Бойовики з півночі до 18.00 вісім разів обстріляли українські позиції в зоні ООС, один військовий загинув, двоє поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА