Інтерфакс-Україна
20:20 03.12.2018

У Києві спостерігається зростання випадків захворювання на грип та ГРВІ, показник нижчий за епідпоріг

1 хв читати
У Києві спостерігається зростання випадків захворювання на грип та ГРВІ, показник нижчий за епідпоріг

У Києві зафіксовано зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) на 4,1% за 48-й тиждень епідеміологічного сезону (порівняно з 47-м), повідомили в Київській міськдержадміністрації.

За інформацією першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, за 48-й тиждень епідсезону зареєстровано 14211 хворих на грип та ГРВІ (порівняно з 13649 хворими за 47-й тиждень). Наразі показник захворюваності нижче, ніж епідпоріг на 44%.

"Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 4,8%: 3988 випадків, що становить 41,7% від загальної кількості хворих дітей і 28,1% від загальної кількості осіб, які звернулися по медичну допомогу", - озвучив дані М.Поворозник.

За його словами, до медзакладів за 48-й тиждень епідсезону госпіталізовано 148 осіб, зокрема 138 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА