Інтерфакс-Україна
12:13 04.12.2018

Пєсков радить звертатися до слідства з питання місцезнаходження українських кораблів

1 хв читати
Пєсков радить звертатися до слідства з питання місцезнаходження українських кораблів

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков переадресував до слідчих органів питання про місцезнаходження українських кораблів, затриманих у Керченській протоці.

На прохання прокоментувати повідомлення ЗМІ про зникнення кораблів із причалу в Керчі Д.Пєсков сказав: "Я не можу відповісти на ваше запитання. Це не входить до поля уваги (Кремля). Це прерогатива слідчих органів, які пред'являють обвинувачення (в рамках кримінальної справи - ІФ)".

"Потрібно звертатися до них. Наскільки ми розуміємо, кораблі є - не знаю, як це точно називається - речові докази або ще якось. Але вони мають стосунок до (кримінального) провадження, яке нині ведеться", - зазначив прес-секретар глави держави.

"А де вони, я наразі не можу сказати. Вам потрібно звертатися до слідчих органів", - уклав Д.Пєсков.

25 листопада в Керченській протоці російські прикордонники із застосуванням зброї затримали три кораблі ВМС України, що прямували до Азовського моря. Кілька українських моряків дістали поранень. З огляду на інцидент у Росії порушено справу за частиною 3 статті 322 Кримінального кодексу РФ (незаконний перетин державного кордону).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

Аварійні графіки електроенергії застосовуються у Києві та трьох областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА