Інтерфакс-Україна
19:53 04.12.2018

НАТО у своїй заяві звинуватив Росію у порушенні договору про РСМД і закликав РФ терміново його дотримуватися

1 хв читати
НАТО у своїй заяві звинуватив Росію у порушенні договору про РСМД і закликав РФ терміново його дотримуватися

У НАТО дійшли висновку, що Росія порушувала Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), зазначаєься в заяві альянсу, оприлюдненій у вівторок.

"Союзники дійшли висновку, що Росія розробила і прийняла на озброєння ракетну систему 9M729, що порушує ДРСМД і становить значні ризики для євроатлантичної безпеки", - йдеться в заяві.

"Ми закликаємо Росію в терміновому порядку повернутися до повного і достовірного дотримання (ДРСМД, -"ІФ"). Тепер питання збереження договору залежить від Росії", - також наголошується у ньому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

Американська сторона запропонувала Україні гарантії безпеки у форматі 5 статті - джерело

Україна повинна мати гарантії безпеки і сама прийматиме рішення щодо своєї території – заява європейських лідерів

Путін занадто багато разів брехав у минулому, стратегія миру через силу залишається нашим пріоритетом – Сибіга

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА