Інтерфакс-Україна
12:22 06.12.2018

П'яний житель Києва "замінував" будівлю ВР і повідомив поліції свою адресу

1 хв читати
П'яний житель Києва "замінував" будівлю ВР і повідомив поліції свою адресу

Правоохоронці встановили псевдомінера Верховної Ради - ним виявився житель Києва, який на початку тижня повідомив про нібито вибухівку в будівлі парламенту, а також назвав свою адресу.

Як повідомив у четвер відділ комунікації поліції Києва, до чергової частини Святошинського управління поліції надійшло повідомлення від чоловіка, що заміновано адміністративну будівлю Верховної Ради. Заявник зазначив, що перебуває на бульварі Кольцова (Святошинський район).

Прибувши на виклик, слідчо-оперативна група виявила в квартирі чоловіка, 1961 року народження, який перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння. Пояснити поліцейським свій вчинок він не зміг.

Правоохоронці ретельно оглянули адміністративну будівлю Верховної Ради, вибухонебезпечних речовин і предметів не виявлено, наголосили в поліції.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА