Інтерфакс-Україна
19:23 06.12.2018

Українські консули в Москві зустрічаються з трьома пораненими військовополоненими моряками

1 хв читати
Українські консули в Москві зустрічаються з трьома пораненими військовополоненими моряками

Українські консули отримали доступ до трьох поранених під час захоплення росіянами в районі Керченської протоки 25 листопада суден Військово-Морських сил України і полонених військових моряків у СІЗО "Матроська тиша" в Москві, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Ми вибили з них графік консульського відвідування. Зараз наші консули зустрічаються з трьома пораненими хлопцями, а потім щодня зустрічатимуться так, щоб до суботи подивитися, в якому вони стані", - сказав він журналістам у Мілані в четвер.

Як повідомлялося, російські прикордонники 25 листопада 2018 року із застосуванням зброї захопили в районі Керченської протоки український буксир "Яни Капу" та малі броньовані артилерійські катери Військово-Морських сил ЗСУ "Бердянськ" і "Нікополь".

24 українців, які перебували на захоплених суднах ВМС ЗСУ, заарештували за рішенням судів Сімферополя і Керчі до 25 січня 2019 року.

Заарештованих моряків етапували до Москви в СІЗО "Лефортово", а трьох поранених тримають у медблоці слідчого ізолятора "Матроська тиша".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА