20:06 06.12.2018

Нацрада виставить на конкурс 4 частоти FM-діапазону в Києві з різними програмними концепціями

2 хв читати
Нацрада виставить на конкурс 4 частоти FM-діапазону в Києві з різними програмними концепціями

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення після вивчення наявності різних форматів мовлення на ринку вирішила виставити на конкурс київські частоти FM-діапазону 88,4 МГц, 97,2 МГц, 97,6 МГц та 104,6 МГц із різними програмними концепціями мовлення і затвердженими конкурсними умовами.

"На українському ринку не представлені такі формати, як фолк, джаз, блюз. Створення форматних радіостанцій сприятиме розвитку різних сегментів музичної індустрії", - наведено на сайті Нацради коментар її члена Сергія Костинського в четвер.

За даними регулятора, із 15 загальнонаціональних мовників 11 працюють у форматі музично-розважальному або розважально-музичному. З них дев'ять - це популярна сучасна музика і ще два - шансон, електронна і танцювальна музика. Також у загальнонаціональному радіоефірі мовлять дві інформаційні радіостанції.

Як зазначено в повідомленні регулятора, умовами всіх чотирьох конкурсів заборонено ретрансляцію програм і використання початкових даних інших мовників. Мовлення на частоті 88,4 МГц має містити не менше як 60% соціально важливих передач (інформаційних і соціально-політичних) і здійснюватися щонайменше на 80% українською мовою.

На трьох інших частотах усі передачі мають вестися українською мовою. Іншою умовою цих конкурсів є не менше як 50% мовлення з передач певного визначеного у форматі напряму, 97,2 МГц - інформаційні, освітні та розважальні передачі, 97,6 МГц - культурно-мистецькі та освітні передачі, 104,6 МГц - джазова та/або класична музика.

Нацрада анонсувала якнайшвидше опублікування повідомлення про конкурс у газеті "Голос України".

Як повідомлялося, Нацрада підбила підсумки щодо виконання радіостанціями норм закону про виконання пісень і ведення передач українською мовою за два роки їхньої дії. В середньому на загальнонаціональних радіостанціях українською мовою звучали 86% передач (перевиконання квоти — 31 п. п.), а частка пісень українською становила 51% (перевиконання на 21 п. п.).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Михайлівському соборі українські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру митрополиту Епіфанію

Адвокати зустрінуться з рештою затриманих українських моряків до Нового року

Капітан українського бронекатера "Нікополь" також назвав себе військовополоненим

Стан арештованого в Криму активіста Бекірова критичний

Російська "фабрика тролів" пропонує українським користувачам Facebook і Twitter надати доступ до їхніх акаунтів для підривних цілей

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський УПЦ (МП) спростував інформацію про те, що СБУ нібито примусово везе його до Києва

Посол України в США і глава "Укренерго" зустрілися із заступником міністра енергетики США

Саміт ЄС вимагає звільнити українських моряків

Провідники потяга Москва-Харків намагалися потайки провезти 12 кг ікри

Адвокат затриманого українського капітана відмовився дати у ФСБ підписку про нерозголошення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА