11:43 07.12.2018

Нацрада з телерадіомовлення відмовилася змінити логотип і переоформити ліцензію "Максі-ТВ" через порушення

2 хв читати

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення за результатами позапланової виїзної перевірки ТОВ "Наша Прага" (Київ, супутникове мовлення, логотип "Максі-ТВ") 6 грудня оголосила попередження за недотримання умов ліцензії.

При цьому регулятор відмовив мовнику в переоформленні ліцензії в частині зміни програмної концепції та логотипа, оскільки в наданих каналом документах не було форми №3 про перелік пов'язаних осіб.

"Крім того, інший мовник – ТОВ "Наше медіа" (с. Мамаївці Чернівецької обл.), який має супутникову ліцензію, – має логотип із таким самим описом, зареєстрований у визначеному законом порядку", - наголошується в повідомленні Нацради.

Рішення про переоформлення логотипа для ТОВ "Наше медіа" (з #НАШЕ на #НАШ) Нацрада також ухвалила 6 грудня.

На її думку, в програмній частині "Максі-ТВ" порушує умови ліцензії, не транслюючи культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважальні, дитячі передачі та не здійснюючи фільмопоказ і замість культурологічно-розважального з фільмопоказом фактично є інформаційно-аналітичним.

Регулятор зобов'язав телеканал протягом двох тижнів привести діяльність у відповідність до умов ліцензії, ліцензійних вимог і норм чинного законодавства.

У свою чергу телеканал заявив про незаконність рішення Нацради і планує звернутися до суду.

"Тільки-но, згідно з чинним законодавством, ми подали заяву про переоформлення ліцензії на мовлення, нам одразу призначили позапланову виїзну перевірку саме з тих питань, за якими ми подали заяву. За результатами перевірки 27-28 листопада було складено акт, де вказувалося на нібито порушення. І за дивним збігом обставин ці порушення чомусь цілком збігалися з тими питаннями, які ми зафіксували в заяві про переоформлення ліцензії", - наголошується в заяві телеканалу.

У "Максі-ТВ" вважають, що фактично функції Нацради з телерадіомовлення звелися до цензури та постійних позапланових перевірок не угодних нинішній українській владі медіа, а також до шантажу редакцій щодо переоформлення і продовження ліцензій.

"Як ми вже зазначали, тиск на наш телеканал був запланований і спрямований на перешкоджання провадженню вільної інформаційної діяльності. Такий підхід відповідального державного органу викликає вмотивоване занепокоєння тим, що у владних кабінетах генерується каральний підхід щодо недопущення діяльності незалежних ЗМІ, які суперечать офіційній позиції влади", - заявляють у "Максі-ТВ".

Телеканал вважає таке рішення "добре спланованим, заздалегідь продуманим, а тому - заангажованим і упередженим" і планує його оскаржити.

Згідно з даними Державного реєстру фізичних і юридичних осіб-підприємців, бенефіціарним власником компанії "Наша Прага" є батько народного депутата Євгена Мураєва Володимир Мураєв.

Виручка ТОВ "Наша Прага" у 2017 році скоротилася на 27,3% - до 3,87 млн грн, чистий прибуток зріс у 4,6 разу - до 4,36 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін ухвалить рішення про виділення коштів із резервного фонду для подолання наслідків паводків на заході України

Міжнародний морський трибунал зобов'язав Росію звільнити три українські кораблі і 24 моряків і дозволити їм повернутися в Україну

У перший день виборчої кампанії виборів до Ради відкрито дві кримінальні справи через підкуп виборців

У неділю короткочасні дощі очікуються на Лівобережжі та місцями в західних областях України

В Україні з початку травня потонули у водоймах 65 осіб - ДСНС

Зеленський запрошений в Канаду на 2 липня

Інформація про мінування 13 об'єктів транспортної і торгової інфраструктури в Херсоні виявилась помилковою

В Україні через негоду знеструмленими залишаються 69 населених пунктів

В Україні планується будівництво 4800 тис. кілометрів доріг і залізниць, шести портів і 11 логістичних центрів

ЦВК просить забезпечити зміни в закон про держзакупівлі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА