Інтерфакс-Україна
19:58 08.12.2018

Щонайменше 30 людей постраждали під час заворушень у Парижі

1 хв читати
Щонайменше 30 людей постраждали під час заворушень у Парижі

Акції протесту "жовтих жилетів" у Парижі, що супроводжуються заворушеннями, привели до поранень щонайменше 30 осіб, передає британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі з посиланням на французьку поліцію.

Серед постраждалих - троє офіцерів поліції.

За даними агентства "Ассошіейтед прес", окрім Парижа, зіткнення між "жовтими жилетами" і поліцейськими відбулися в порту Марселя. Однак невідомо, чи постраждав хто-небудь під час заворушень у Марселі.

У суботу заступник глави МВС Франції Лоран Нюнес заявив, що в акціях протесту "жовтих жилетів" у всій Франції беруть участь приблизно 31 тис. людей, а органи правопорядку затримали понад 700 учасників протесту.

"Жовті жилети" протестують вже кілька тижнів проти рішення влади підвищити ціни на бензин. Раніше цього тижня Єлисейський палац пішов на поступки і оголосив про скасування запланованого на 2019 рік підвищення податку на паливо. Незважаючи на це, "жовті жилети" не скасували заплановану на 8 грудня акцію протесту.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА