Інтерфакс-Україна
12:58 09.12.2018

На початку тижня в Україні збережеться відносно тепла погода

2 хв читати
На початку тижня в Україні збережеться відносно тепла погода

Найближчої доби, 10 грудня, погоду в Україні визначатиме тепла і волога повітряна маса, повідомляє Укргідрометцентр.

У східних, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, більшості західних і південних областей України пройде невеликий дощ і мокрий сніг; на решті територій - без суттєвих опадів.

У центральних і північних областях вночі і вранці окремі тумани. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно південний, 5-10 м/с, у східних областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура протягом доби від 2° морозу до 3° тепла, у більшості південних областей 2-7° тепла, вдень у західних областях 0-5° тепла.

У Києві - без суттєвих опадів, температура вночі 0-2° морозу, вдень 0-2° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 10 грудня найвища температура вдень була зафіксована на позначці 11,2 градусів вище нуля в 1944 році, найнижча вночі – на позначці 18,4 градуса нижче нуля в 1899 році.

У вівторок, 11 грудня, у східних, більшості південних та центральних областей пройде дощ і сніг, місцями сильний, у північних областях вночі невеликі опади, переважно у вигляді снігу; на решті територій України без опадів. На дорогах місцями ожеледиця.

Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с, у Приазов'ї місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, в Карпатах 5-10° морозу.

У Києві 11 грудня вночі невеликі опади, переважно у вигляді снігу, вдень без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі і вдень близько 0°.

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА