17:31 10.12.2018

Денісова просить Москалькову та Федотова негайно надати офіційну інформацію про стан здоров'я Сенцова

2 хв читати
Денісова просить Москалькову та Федотова негайно надати офіційну інформацію про стан здоров'я Сенцова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова просить російського омбудсмена Тетяну Москалькову та радника президента Росії Михайла Федотова негайно надати офіційну інформацію про стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова.

"З огляду на повідомлення адвоката Олега Сенцова Дмитра Дінзе щодо погіршення стану здоров’я його підзахисного, саме – "органічного ураження серця, печінки та нирок", звернулася до уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Тетяни Москалькової та радника президента Російської Федерації, голови ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і людини Михайла Федотова. Прошу негайно надати вичерпну офіційну інформацію щодо стану здоров’я Олега Сенцова", - написала Л.Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Як повідомлялося, 9 грудня адвокат українського режисера Дмитро Дінзе повідомив, що у політв'язня Олега Сенцова внаслідок голодовки в російській в'язниці виявлено "органічне ураження" серця, печінки та нирок. "Здоров'я залишає бажати кращого, принаймні, ті органічні зміни, які у нього були, можливо, минуть. Наразі 100% прогнози дати ніхто не може з приводу його здоров'я. Лікування триває, і коли завершиться, невідомо", - заявив адвокат в ефірі радіостанції "Ехо Москви" в неділю.

У понеділок, 10 грудня, управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) у Ямало-Ненецькому автономному окрузі повідомило, що в українського режисера Олега Сенцова немає серйозних проблем зі здоров'ям. Як повідомили "Інтерфаксу" (Interfax.ru) в понеділок в прес-бюро управління, "за результатами позапланових медичних оглядів, обстежень та лабораторних показників стан здоров'я засудженого Сенцова О.Г. оцінюється як задовільний, негативної динаміки не спостерігається".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Денісова оприлюднила відео після завершення судового засідання над українськими моряками

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних в РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Денісова запропонувала представнику Ради при президентові РФ з прав людини написати пропозиції щодо списку на обмін

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних у РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Родичі військовополонених українських моряків змогли з ними поспілкуватися в залі засідань суду

Український омбудсмен допускає будь-який варіант обміну затриманих у Керченській протоці моряків

Денісова поки що не отримала відповіді на запит про зустріч із полоненими українськими моряками

Москалькова через SMS повідомила Денісовій про скасування їхньої зустрічі через "термінове позапланове відрядження"

Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився - омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА