Інтерфакс-Україна
06:58 11.12.2018

У Києві на освіту виділили понад 52 млрд грн на наступні п'ять років

2 хв читати
У Києві на освіту виділили понад 52 млрд грн на наступні п'ять років

Постійна комісія з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Київської міської ради має намір направити на розвиток освіти терміном на наступні п'ять років більше 52 млрд грн, повідомила прес-служба Київської міськради.

"На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати підтримали проект міської цільової програми "Освіта Києва на 2019-2023 роки", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, основний акцент зроблено на доступності та відкритості освіти, в тому числі інклюзивної та спеціальної. Також планується розвиток нового освітнього простору. У найближчі п'ять років місто також сконцентрується на фінансовій, кадровій, академічній та організаційній автономії навчальних закладів.

У мерії зазначають, що увага буде приділятися також дошкільній та позашкільній освіті. В цілому програма складається з 11 підпрограм. Документ, окрім того, підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

"Загальний обсяг коштів, необхідних на реалізацію програми, становить трохи більше 52 мільярдів гривень. Я нагадую, що це на всі 5 років. На 2019, зокрема, планується направити 9,1 мільярда гривень. 10 млрд - на 2020 рік, 2021 рік , і по 11 млрд - на 2022, 2023 роки. Звичайно, протягом зазначеного терміну цифри можуть бути відкориговані. З огляду на тенденцію минулих років, то сума, за можливістю, буде тільки збільшуватися", - цитує главу постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова прес-служба ради.

У свою чергу голова постійної комісії міськради з питань освіти Ганна Старостенко зазначила, що в умовах реформування освіти значна увага приділятиметься професійному розвитку педагогів.

"Учитель вимагає безперервного вдосконалення. Протягом 2016-2018 років кількість працівників галузі, які підвищували кваліфікацію в інституті післядипломної освіти, збільшилася вдвічі - до 13,6 тис. осіб. Така динаміка зберігатиметься протягом наступних 5 років. Тільки в умовах впровадження "нової української школи" щорічно додатково потребуватимуть навчання педагогічні працівники, які працюватимуть в початковій школі - не менше 5 тис. педагогів до 2020 року і 10 тис. - з 2021 року", - зазначила вона.

Також наголошується, що міську цільову програму "Освіта Києва. 2019-2023 роки" депутати мають розглянути на одному із засідань Київради.

 

 

ОСТАННЄ

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

У селі Пужники на Тернопільщині 24 квітня розпочнуться ексгумаційні роботи за участі експертів України та Польщі

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 51, у місті оголошено триденну жалобу

Данія спрямує понад 300 млн крон на артилерійські боєприпаси для України - Міноборони

Україна та ПАР працюють над угодою про співпрацю в агросекторі та створенням комісії з торговельно-економічного співробітництва - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА