Інтерфакс-Україна
16:04 11.12.2018

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Мін'юсту реєструвати статути УПЦ (МП)

1 хв читати

Українська православна церква (Московського патріархату) повідомляє, що виграла судовий спір про відмову Міністерства культури реєструвати статути її єпархій та монастирів.

Як повідомляє у вівторок інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП), у доповіді про підсумки року управляючий справами Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зазначив, що судові засідання за позовом Церкви до Мінкульту щодо нереєстрації статутів церковних установ тривали майже два роки.

Перше з них відбулося 22 лютого 2017 року, "і тільки 5 червня 2018 Київський окружний адміністративний суд виніс рішення, в якому встановив, що Міністерство культури України порушило законодавство в питаннях нереєстрації статутів релігійних організацій Української православної церкви", - наголосив митрополит.

Однак, за його словами, відповідач - Мінкульт - не погодився з таким рішенням і оскаржив його. "4 грудня 2018 року Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив правильність рішення суду першої інстанції", - повідомив управляючий справами УПЦ (МП).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ПІДПИСИ ПІД СЛАБКИМИ УГОДАМИ ТІЛЬКИ ПІДЖИВЛЮЮТЬ ВІЙНУ, МІЙ ПІДПИС СТОЯТИМЕ ПІД СИЛЬНОЮ УГОДОЮ

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА