12:38 12.12.2018

Кабмін утворив міжвідомчу комісію з підготовки претензії України до РФ за збройну агресію

2 хв читати
Кабмін утворив міжвідомчу комісію з підготовки претензії України до РФ за збройну агресію

Кабінет Міністрів України утворив міжвідомчу комісію з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до РФ щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Головою комісії визначено віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе, заступниками будуть заступники міністрів Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) і Міністерства закордонних справ. Також до складу увійшли заступники інших міністерств, заступники голів низки профільних центральних органів виконавчої влади.

Згідно з положенням, основними завданнями комісії буде: координація дій органів виконавчої влади в питанні узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до РФ щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України; узагальнення правової позиції; аналіз стану додержання прав і свобод громадян на окупованих територій; підготовка пропозицій щодо реалізації державної політики у відповідних питаннях; підготовка консолідованої претензії до Росії.

Як повідомлялося, в серпні 2018 року на зустрічі з керівниками зарубіжних дипломатичних установ України президент України Петро Порошенко закликав створити координаційний орган для формування консолідованої претензії України до Росії з метою відшкодування завданих збитків унаслідок агресії Російської Федерації.

"Я наполягаю на якнайшвидшому створенні координаційного органу з формування консолідованої претензії України до Росії для відшкодування заподіяних збитків, як це передбачено в моєму законі про деокупацію Донбасу", - сказав П.Порошенко 28 серпня в Києві.

10 грудня президент знову наголосив, що вимагає від Кабінету Міністрів термінових і дієвих кроків із метою створення міжвідомчого координаційного органу для формування консолідованої претензії України до РФ за завдані тривалою збройною агресією збитки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА