Інтерфакс-Україна
09:04 13.12.2018

До семи людей зросла кількість жертв катастрофи швидкісного поїзда в Анкарі

1 хв читати
До семи людей зросла кількість жертв катастрофи швидкісного поїзда в Анкарі

У залізничній катастрофі в турецькій столиці загинули щонайменше семеро осіб, 46 поранені, повідомило турецьке інформагентство "Анадолу".

За даними агентства, стан трьох постраждалих оцінюється як важкий.

В Анкарі в четвер у результаті зіткнення двох поїздів на залізничній станції Марсандіз обрушився надземний пішохідний перехід.

Як повідомляє телеканал CNN, частина переходу на станції впала на вагони поїзда. На поширених в мережі відеороликах видно, що рятувальники і робітники намагаються допомогти пасажирам вибратися з вагонів, які виявилися затиснутими металевими уламками переходу, що звалилися.

Після зіткнення два вагона поїзда зійшли з рейок, до місця аварії стягнуті численні карети швидкої допомоги, пожежні машини.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із принцом Ліхтенштейну продовження гуманітарної допомоги Україні та загрози з боку РФ

Генсек ООН: прогрес у досягненні припинення вогню в Україні залишається болісно повільним та не можна втрачати нинішній дипломатичний імпульс

Путін боїться перемовин віч-на-віч з Україною та хоче лише війни – Зеленьский

Україна, ЄС та ще 36 країн спільно закликали РФ припинити вбивства та розпочати змістовні переговори - заява

Трамп готовий надати Україні гарантії безпеки після завершення війни – Зеленський

У Харкові один постраждалий через масовану атаку ворожих БпЛА

США готові надати Україні конкретні системи ППО – Зеленський

Келлог наголосив на першочерговості питання повернення українських дітей

Ми не бачимо бажання з боку Китаю закінчити цю війну – Зеленський

Окупанти завдали 13 ударів по Харкову, спалахнула пожежа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА