Інтерфакс-Україна
08:21 14.12.2018

У Києві стартувало голосування за талісман міста

1 хв читати
У Києві стартувало голосування за талісман міста

У столиці стартувало онлайн-голосування за кращий талісман міста, яке триватиме до 19 грудня 2018 року, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Столиця отримає символ, за яким туристи пізнаватимуть Київ, а сувеніри із зображенням талісмана нагадуватимуть туристам про подорож до нашого міста", - зазначив заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп.

В інформації зазначається, що обраний талісман стане частиною туристичної символіки міста, але не замінить офіційної, а автор талісману, що переможе в голосуванні, отримає грошову винагороду в розмірі 150 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР повідомило про підозру трьом експосадовцям у незаконній приватизації землі нацпарку "Пирятинський"

Стубб запропонував провести зустріч Трампа та Путіна на саміті G20 у листопаді

Зеленський привітав військових з Днем інженерних військ України

Президент асоціації "Укравтопром" Резнік помер на 76-му році життя

Сили оборони уразили Саратовський НПЗ та низку об'єктів логістики армії рф – Генштаб ЗСУ

Зеленський підписав закон, який передбачає тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Росіяни за добу 6 разів обстріляли Донеччину, три людини загинули

Держмитслужба попередила про можливі черги на кордоні з Польщею в Ягодині та Устилузі через впровадження EES

До суду скеровано обвинувальний акт у держзраді та шахрайстві щодо нардепа Шевченка

СБУ затримала 18-річного ворожого інформатора, який розставляв "відеопастки" на об'єктах "Укрзалізниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА