Інтерфакс-Україна
18:58 15.12.2018

Заходи з нагоди створення Української помісної православної церкви завершилися на Софійській площі

1 хв читати
Заходи з нагоди створення Української помісної православної церкви завершилися на Софійській площі

На Софійській площі в центрі Києва завершилися заходи з нагоди створення Української помісної православної автокефальної церкви.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", масова акція в суботу в центрі Києва тривала близько 10 годин. Протягом усього часу на Софійській площі панувала святкова і мирна атмосфера.

Після завершення об'єднавчого собору, який відбувався в храмі Св.Софії близько 3-4 тис. людей на Софійській площі слухали оголошення президента України Петра Порошенка щодо прийнятих рішень, а також виступи голови Верховної Ради Андрія Парубія та новообраного предстоятеля Помісної автокефальної православної церкви в Україні митрополита Київського і всієї України Епіфанія (Думенка).

Після оголошення рішень об'єднавчого собору люди вітали один одного. Після чого почали розходитися.

Станом на 18:30 значна частина людей покинула Софійську площу.

Порушень громадського порядку не зафіксовано.

 

 

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА