Інтерфакс-Україна
08:24 19.12.2018

Помпео закликав главу нової церкви України поважати релігійний вибір громадян

1 хв читати
Помпео закликав главу нової церкви України поважати релігійний вибір громадян

Держсекретар США Майк Помпео поспілкувався телефоном з нещодавно обраним главою православної церкви України митрополитом Епіфанієм, повідомляє держдеп.

"Держсекретар закликав поважати можливість усіх українців сповідувати (релігію) за своїм вибором", - йдеться в заяві заступника представника держдепартаменту США Роберта Палладіно.

Згідно з повідомленням, М.Помпео зателефонував митрополиту Епіфанію, щоб "підкреслити підтримку США релігійної свободи та українського суверенітету".

Як повідомлялося 15 грудня об'єднавчий собор у Києві оголосив про створення помісної Православної церкви України. Предстоятелем об'єднаної церкви був обраний Епіфаній (Думенко).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Франція посилюватиме тиск на Росію та працює над новими санкціями

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА