14:50 20.12.2018

Україна максимально зміцнила лінію оборони завдяки крокам, зробленим у рамках запровадження воєнного стану - Порошенко

2 хв читати
Україна максимально зміцнила лінію оборони завдяки крокам, зробленим у рамках запровадження воєнного стану - Порошенко

За три тижні дії воєнного стану, оголошеного в 10 областях України, лінію оборони максимально укріплено, а військовослужбовці готові в будь-який момент дати адекватну відповідь на провокації агресора, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Заявляю, що наразі, внаслідок тих дій, які було застосовано, нашу лінію оборони укріплено максимально, а українські воїни готові в будь-який момент дати адекватну відповідь на провокаційні дії агресора", - сказав П.Порошенко під час зустрічі з військовослужбовцями в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) у четвер у Донецькій області.

Він зазначив, що згідно з попередніми результатами, в рамках запровадження правового режиму воєнного стану вже чимало зроблено для зміцнення обороноздатності України.

Зокрема, за його словами, посилено протиповітряну оборону, нарощено сили та засоби в Повітряних силах на загрозливих напрямках, підвищилася інтенсивність підготовки органів управління та військ, особливо на території 10 областей, які межують із Російською Федерацією і територіями, де дислокуються ЗС РФ.

Глава української держави зазначив, що українські військовослужбовці ефективно використовували цей час для підвищення свого професіоналізму.

П.Порошенко звернувся до бійців з вимогою не втратити напрацьований потенціал і навички, постійно вдосконалювати знання і бойову майстерність, посилювати пильність, "а в разі загострення - без зволікань виконати необхідні бойові задачі".

Він також зазначив, що військовий стан було оголошено як превентивний захід для того, щоб "агресор набагато більшу ціну заплатив, якщо прийме надзвичайно безвідповідальне рішення про продовження агресії проти нашої держави".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА