11:36 21.12.2018

Рева вважає обґрунтованим зниження соціальних норм для нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

1 хв читати
Рева вважає обґрунтованим зниження соціальних норм для нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає обґрунтованим зниження соціальних норм, на яких ґрунтується система нарахування населенню субсидій на житлово-комунальні послуги.

"У 2016 році було надмірно нарахованої субсидії у розмірі 16 млрд грн, у 2017-му - 8 млрд грн, 2018-му - 5 млрд грн. Це свідчить, що норми споживання газу є завищеними. Абсолютно правильна позиція уряду створити стимули для економного споживання - привести соціальні нормативи споживання до фактичних", - сказав А.Рева в п'ятницю під час години запитань до уряду в парламенті.

Він навів приклад, що, за даними "Кіровоградгазу", споживачі, які не отримують субсидій, використовують на місяць 2-3 куб. м газу для опалювання на 1 кв. м, тоді як субсидіанти - 4-5 куб. м.

Як повідомлялося, в Меморандумі між МВФ та Україною про економічну політику зазначено, що наша країна бере на себе зобов'язання знизити на 11% соціальні норми, на яких ґрунтується система нарахування населенню субсидій на житлово-комунальні послуги після завершення опалювального сезону-2018/2019.

Зокрема, йдеться про скорочення норми споживання газу з 4,5 куб. м на 1 кв. м площі до 4,0 куб. м на 1 кв. м опалюваної площі та відповідне зменшення норми централізованого опалення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА