18:52 21.12.2018

Порошенко пропонує створювати ветеранські організації військових частин

1 хв читати
Порошенко пропонує створювати ветеранські організації військових частин

Президент України Петро Порошенко не лише підтримує ідею прикріплення ветеранських організацій за регіональною ознакою, а й пропонує створювати ветеранські організації військових частин.

"Щоб кожна бригада мала свою ветеранську організацію і щоб вона не забувала, що ветерани не втрачають зв'язок із тим підрозділом, де вони служили", - сказав П.Порошенко на зустрічі з Радою ветеранів України в Житомирській області, повідомила прес-служба глави держави.

Він наголосив на важливості ролі ветеранів, особливо для молодого покоління. Президент навів приклад, коли після запровадження воєнного стану за два дні до військкоматів прийшли 30 осіб резерву першої черги, а учасників АТО - 165.

Водночас П.Порошенко наголосив на неприпустимості ситуації, коли окремі особи, які не мають і не мали стосунку до військової служби, прикриваючись камуфляжем, вирішують особисті питання або роблять на цьому своєрідний бізнес, беруть участь у рейдерських діях. "Держава має на це відповідним чином реагувати. Тому що це дискредитує державу", - зауважив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА