Інтерфакс-Україна
14:29 24.12.2018

Невідомий відкрив вогонь з автомата по вітрині ресторану в Брюсселі

1 хв читати

Озброєний вогнепальною зброєю чоловік вистрелив кілька разів на брюссельській вулиці дорогих бутиків авеню Луїз, повідомила в понеділок прокуратура бельгійської столиці.

"Свідок бачив людину, яка стріляла з бойової зброї типу автомата Калашникова по вітрині одного з ресторанів на авеню Луїз", - наводить сайт газети "Суар" слова офіційного представника прокуратури Іне Ван Вимерш.

"Поліція виявила на місці три сліди від куль. Наразі ми не маємо відомостей про поранених", - повідомила представник прокуратури.

На момент стрільби ресторан був закритий. Стрілець втік. У прокуратурі заявили, що свідчень того, що це був теракт, у неї немає.

Розпочато слідство, але поки що ніхто не ідентифікований як підозрюваний, повідомляють поліцейські джерела.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Мінкульт засудив побиття артистів ансамблю "Гуцулія" на Львівщині

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

Сили оборони перейшли на більш вигідні рубежі під Мирноградом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА